Mediaklub.pl – co to takiego?

Ringier Axel Springer Polska w grudniu 2020 ruszyło z platformą Mediaklub.pl, która skupia w jednym miejscu szeroką ofertę serwisów, takich jak Newsweek, Fakt, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Komputer Świat i Auto Świat. Subskrypcja Mediaklub.pl daje nam nielimitowany dostęp do treści, wideo, podcastów, artykułów, analiz i raportów oferowanych przez te dobrze znane publicystyczne serwisy.

Mediaklub.pl – to więcej niż publicystyczny Netflix

Na wzór Netflixa, Tidala, czy Legimi Mediaklub.pl funkcjonuje na zasadzie kopalni tytułów z wygodnym dostępem do wszystkich serwisów we wspólnej przestrzeni. Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający płatnych treści Ringier Axel Springer Polska, zauważa, że „jest to pierwszy tego typu płatny pakiet łączący tekst, audio oraz wideo w jednym multimedialnym ekosystemie”. Abonenci mogą przebierać w szerokiej gamie tematów począwszy od spraw społeczno-politycznych, przez biznes, sport, technologię, motoryzację, a kończąc na plotkach i sensacyjnych newsach.

Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia

To wszystko w bardzo przystępnej cenie. Pierwszy miesiąc subskrypcji to zaledwie 9,90 zł. Od drugiego miesiąca użytkowania płacimy 24,90 zł, co też nie jest wygórowaną ceną biorąc pod uwagę, ile byśmy zapłacili za sumę poszczególnych abonamentów. Co więcej Mediaklub.pl jest otwarty na współpracę z innymi wydawnictwami, dlatego możemy się spodziewać prężnego rozwoju platformy i poszerzania i tak już bogatej oferty.

Warto? Warto. Platforma integrująca masę ciekawych tytułów w jednym miejscu, treści premium, rozsądna cena, dostęp na wszystkie urządzenia z przeglądarką, czy chociażby możliwość korzystania z serwisu poza granicami Polski – to wszystko działa na plus i zachęca do wypróbowania Mediaklub.pl.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Wojna konsol – granie w chmurze – zmierzch tytułów ekskluzywnych 

Next Post

Ignatius – steampunkowy mroczny klimat, nastrojowa muzyka – czego możemy chcieć więcej od gry?

Related Posts